کد خبر ۴۳۹ ۱۰۸۶۲ بازدید انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۲

درباره ی خدمات ما

خیلی وقت‌ها، ایده‌هایی به ذهن‌مان خطور می‌کنند: راهکارهایی برای مشکلات غیر قابل حل بشری، روش‌هایی برای یک شبه پولدار شدن،کارآفرینی و اشتغال و خلاصه ایده‌هایی که احساس خود‌ ادیسون پنداری‌ را در ما حسابی تقویت می‌کنند. اما ایده‌ی ناب و درست و حسابی، حاصل یک لحظه الهام است؛ همون لحظه که می گی این خودشه ! بعدش شروع می کنی به ساختن دنیایی جدید ! بچه های ما همان جوان هایی هستن که آمدن دنیاهای جدید رو بسازن.

 مجموعه هوش سفید ایرانیان از یک تیم جوان اما باتجربه تشکیل شده. چند سالی هست که با هم تیم شدیم و قصد داریم دنیاهای جدیدی رو بسازیم. 

در این سه سال اخیر چندین محصول نوآورانه داشتیم که یکی از آنها سامانه فرم ساز هست. طی دو سالی که از عمر این سایت می گذره بیش از 5 هزار کاربر در سامانه ثبت نام کردن و بخش زیادی از این کاربران شرکت ها و سازمان هایی بوده اند که به فرم ساز نیاز داشتند و ما به لطف خدا به نیاز آنها پاسخ دادیم.

 کار های دیگه ای که کردیم عمدتا در حوزه طراحی موتور جست و جو و داده کاوی، طراحی خزشگر وب و سامانه های جمع آوری دیتا، محصولات حوزه شبکه های اجتماعی، طراحی و تولید سایت و پورتال های تحت وب بوده است.

صاحب امتیاز فرم ساز هوشمند : محمدعلی عباسی

در فرم ساز هوشنمد به راحتی می توانید فرم های موردنیاز خود را ساخته و در وب سایت خود قرار دهید.